Blog

Moje miejsce do wyrażenia siebie. Znajdziesz tutaj duchowe przemyślenia, filozoficzne rozważania, porady dotyczące zdrowia i bieżące ogłoszenia.

Konsekwencja nieświadomego życia – wstęp do Prawa Jedności
Konsekwencja nieświadomego życia – wstęp do Prawa Jedności
Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Sprawa jest prosta: mieszkasz w Polsce, przestrzegasz prawa w naszym kraju, jeździsz samochodem, przestrzegasz prawa o ruchu drogowym. Oczywiście w teorii, zakładając dodatkowo, że znasz zawartość tych praw. A co z życiem? Gdzie jest owo "prawo życia" i jakimi przepisami "ruchu drogowego" się kieruje? Jak poznać jego podstawy?
Brak czasu to brak uwagi
Brak czasu to brak uwagi
"Brakuje mi czasu w ciągu dnia. Dzień kończy się za szybko! A kiedy chwila dla mnie? Kiedy w końcu będę robić to, co chce? Wiecznie tylko obowiązki! Czuję, że nie mam dla siebie czasu. Zawsze ktoś, zawsze coś, ileż można! Kiedy ja!?"
Warsztaty samoświadomości i medytacji „Poznaj siebie” – czerwiec 2023
Warsztaty samoświadomości i medytacji „Poznaj siebie” – czerwiec 2023
Życie świadome to życie w zgodzie z sobą i wszystkim, co Cię otacza. Medytacja natomiast to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi do samorozwoju. Ja nauczam jak zacząć obie te praktyki. Przestawiam to w formie ciekawych, kameralnych warsztatów. Warsztaty skierowanie są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych, szukających swojej drogi.
Majówka i po majówce
Majówka i po majówce
Dzisiaj trochę o niechcianych chorobach w czasie wolnym. Dla niektórych majówka, to kilka dni wolnego od pracy, zazwyczaj planowane jako rekreacja: grill, wycieczka z rodziną, znajomymi, seans filmowy, impreza, albo po prostu odpoczynek bez większych planów.