O mnie słów kilka

Cześć! Nazywam się Krzysztof Szynalik.
Moja podróż zaczęła się, gdy w wieku 13 lat pierwszy raz spróbowałem medytacji.

Od tamtej pory interesuję się zagadnieniami parapsychologii, ezoteryki, duchowości, uzdrawianiem, medytacją. Ten świat zawsze mnie pociągał. Intuicyjnie szukałem wyjaśnień na różne zjawiska. Zawsze miałem poczucie, że w naszym życiu jest „coś więcej”. Przez lata kształciłem się z różnych źródeł, przeznaczając swój czas na studiowanie książek i praktykując. Moim głównym zainteresowaniem przez dłuższy czas było i nadal są: zrozumienie zjawiska choroby oraz ludzka energetyka i jej diagnozowanie.

Moją specjalizacją jest bezpośrednie dostrzeganie przyczyn. Aby je odnaleźć, skupiam się na emocjach i pozornie przypadkowych doświadczeniach. Widzę aurę i czakry, co pomaga mi w zrozumieniu stanu fizyczno-emocjonalnego ciała człowieka. Posiadam umiejętność jasnowidzenia, postrzegam energię w różnych formach. Potrafię nawiązać kontakt z istotami niefizycznymi. Pracuję również z urokami i klątwami. W swojej pracy łączę elementy naturopatii, bioenergoterapii, rozwoju duchowego, coachingu, hipnozy, totalnej biologii i innych, nieustannie się kształcąc.

Nie reprezentuje żadnego konkretnego nurtu myślowego ani religii, dlatego możesz spodziewać się ode mnie prostego podejścia. Tworzę własne interpretacje i polegam na metodach, które znajdują potwierdzenie w wielu różnych gałęziach medycyny komplementarnej. Nie mam ukończonego kształcenia medycyny akademickiej – nie jestem lekarzem medycyny, nie jestem też psychologiem, stąd nie oferuję diagnoz medycznych ani psychologicznych. Nikomu nie gwarantuję uzdrowienia, ale zapewniam swoją pomoc i wsparcie w powrocie do zdrowia. Efekty takich spotkań i sesji są zawsze indywidualne i uzależnione od wielu czynników.

Posiadam tytuł Czeladnika Naturopatii, który łączy w sobie wiele naturalnych metod pomocy powrotu do zdrowia. Więcej na temat zawodu naturopaty można przeczytać tutaj.

Nie osądzam i nie skazuję za to, czego doświadczyłeś, lecz staram się zobaczyć to, z czym naprawdę przychodzisz. Słucham uważnie, aby móc dojrzeć Twoją prawdziwą istotę, schowaną za trudami i problemami, jakie nazbierały się po drodze.

Pracując ze mną, możesz spodziewać się, że będę cenił sobie Twoje podejście. Będziemy, poruszając się w Twoim tempie, używając Twojego języka – odnajdywać to, czego podświadomie szukasz. Moją rolą jest, nie naruszając Twojej wolnej woli, pomóc Ci zrozumieć, że można inaczej, a tym samym, że można otworzyć sobie drzwi do powrotu do dobrego samopoczucia i szczęśliwego życia.

Moją pasją jest świadome życie

Po pewnym czasie praktyka medytacji zaprowadziła mnie do wspaniałej przestrzeni – świadomego doświadczania. Pamiętam ten moment, w którym po raz pierwszy zdałem sobie sprawę, że „właśnie jestem”. Towarzyszyło temu uczucie spełnienia, radości, a przede wszystkim jedności. Doświadczenie, które ciężko opisać słowami. Zdałem sobie sprawę, że do tamtej pory głównie kierowałem się poczuciem separacji, które jest źródłem cierpienia.

Świadome życie otworzyło mi serce i umysł na wiele spraw. Są to drzwi do lepszego samopoczucia, do zmiany nastawienia, do nabrania chęci, spokojniejszego życia, zrozumienia siebie – a tym samym innych. Jest to niewyczerpany zasób energii i wiedzy o sobie i o otaczającym Cię świecie. 

Dzisiaj jest to moją pasją i osią doświadczania. Powracam do tej przestrzeni, kiedy tylko mogę. Powracam do teraźniejszości, do wnętrza, do siebie, do Świadomości.

Można przypuścić, że wszyscy ludzie mają świadomość, lecz na ogół nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę.

Stanisław Lem, Okamgnienie