Stacjonarne warsztaty medytacji „Poznaj siebie” – 22-23.04.2023

Stacjonarne warsztaty medytacji „Poznaj siebie” – 22-23.04.2023

Medytacja to jedno z najbardziej niedocenianych narzędzi rozwoju w naszych czasach.

Jeżeli masz w życiu różne problemy, z którymi się borykasz, a nie potrafisz sobie z nimi poradzić, szukasz zmiany, chcesz zrobić coś dobrego dla siebie, chcesz być bardziej produktywnym i stawiasz na rozwój osobisty, albo po prostu interesuje Cię ten temat, ale nie wiesz, jak zacząć — to może być coś dla Ciebie.

Pragnę zaprosić każdego chętnego na stacjonarne warsztaty medytacji „Poznaj siebie” w dniach: 22-23.04.2023. Dla wszystkich zainteresowanych szczegóły pod tym linkiem:
https://siedemgestosci.pl/oferta/warsztaty-samorozwoju/

W skrócie co oferuję:
1) Główną osią warsztatów jest nauka medytacji w połączeniu ze zrozumieniem swoich automatycznych reakcji w życiu codziennym. Całość przedstawiam w przyzwoitej formie prezentacji i dyskusji, gdzie będzie wystarczająco dużo czasu, aby omówić wszelkie pytania.
2) Nauczysz się koncentracji, głębokiego relaksu, a przede wszystkim nauczysz się spokojniej podchodzić do trudnych doświadczeń i trudnych emocji. Zobaczysz, jak te wszystkie automatyczne reakcje w życiu codziennym to podpowiedzi, które dajesz sam sobie.
3) Poruszymy filozofię niedualności. Jest to droga zwana bezpośrednią, gdzie nie zakłada się, że żeby doświadczyć spełnienia, trzeba je najpierw zrozumieć. Jednym z praktycznych przykładów na zrozumienie niedualności będzie przedstawione na warsztatach prawo przyciągania.
4) Obalimy kilka mitów medytacji — zobaczysz, że to (nie)zwykła codzienna czynność, która nie wymaga specjalnych umiejętności. Omówimy temat energii w ciele człowieka, w tym czakry oraz definicję energii męskiej i żeńskiej, oraz jak z nimi pracować.
5) Poćwiczysz wizualizacje i nauczysz się jak używać jej w konkretnym celu. Rozpoznasz jak świat duchowy i fizyczny przeplatają się wzajemnie. Przede wszystkim — zaczniesz żyć świadomie.
6) Udostępnię Ci materiały mojego autorstwa (ponad 70 slajdów z komentarzami i ćwiczeniami), które możesz wykorzystać w trakcie i po warsztatach.

Sprawy organizacyjne:
1) Spotkamy się w lokalu pod adresem Słowackiego 3F, 32-590 Libiąż.
2) Czas trwania warsztatów to 12 godzin zegarowych. Spotykamy się dwa razy po 6 godzin.
3) W ramach warsztatów przewidziana jest teoria oraz praktyka, dlatego proszę ubrać się luźno, aby każdemu było wygodnie.
4) Aby spotkania były komfortowe, spotykamy się w gronie do 6 osób.
5) W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy i poczęstunek. W wyposażeniu lokalu jest aneks socjalny.
6) Koszt warsztatów (2x6h) to 450 zł za osobę, płatne z góry. Wpłata gwarantuje zarezerwowanie miejsca.
7) Jest to inwestycja, która owocuje przez całą resztę życia.
8) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznie (690 326 790), lub mailowo: siedemgestosci@gmail.com. Na podstronie kontakt dostępne są pozostałe formy kontaktu.

W przypadku zainteresowania osób, które nie mogą pojawić się stacjonarnie w Libiążu, uruchomię warsztaty online w innym terminie.

Zostańcie świadomi.