Warsztaty samoświadomości i medytacji „Poznaj siebie” – czerwiec 2023

Warsztaty samoświadomości i medytacji „Poznaj siebie” – czerwiec 2023

Życie świadome to życie w zgodzie z sobą i wszystkim, co Cię otacza. Medytacja natomiast to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi do samorozwoju. Ja nauczam jak zacząć obie te praktyki. Przestawiam to w formie ciekawych, kameralnych warsztatów. Warsztaty skierowanie są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych, szukających swojej drogi.

Cześć!

Pragnę Cię zaprosić na kolejne stacjonarne warsztaty świadomego życia i medytacji „Poznaj siebie” w dniach: 24-25.06.2023.

Co przedstawiam na warsztatach?

1) Główną osią warsztatów jest nauka samoświadomości za pomocą praktyki medytacji (i nie tylko). Omawiam i prezentuję, jak odpowiedni stan umysłu pomaga regulować myśli i emocje, co wpływa korzystnie na samopoczucie i zdrowie. Całość przedstawiam w formie prezentacji i dyskusji, gdzie jest wystarczająco dużo czasu, aby omówić wszelkie pytania.
3) Nauczysz się koncentracji, głębokiego relaksu, świadomego oddechu, a przede wszystkim nauczysz się spokojniej podchodzić do trudnych doświadczeń i emocji. Zobaczysz, że te wszystkie automatyczne reakcje w życiu codziennym to podpowiedzi, które dajesz sam sobie.
4) Poznasz, jaki wpływ na Twoje życie ma Twój światopogląd. Omówimy ciekawy temat manifestacji rzeczywistości w połączeniu z Prawem Jedności. Manifestacja to twórczy proces kreowania życia poprzez odpowiednie myślenie, odczuwanie, zachowanie i wyrażanie. Zobaczysz, jak zmieniać swoje nawyki i schematy za pomocą zmiany podświadomego, automatycznego myślenia.
5) Poruszymy ciekawe filozofie w połączeniu z energią w ciele człowieka. W tym czakry, aura, definicja energii męskiej i żeńskiej oraz jak z nimi pracować. Poćwiczysz wizualizację i nauczysz się jak używać jej w konkretnym celu. Rozpoznasz, jak świat duchowy i fizyczny przeplatają się wzajemnie.
6) Pomedytujemy wspólnie! Będzie medytacja prowadzona i w ciszy, z wizualizacją, i bez. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zasugeruję pewne metody i techniki, jednak najważniejszy tutaj będzie Twój komfort. Do dyspozycji będą krzesła, ławeczki, maty oraz worki sako.
7) Wspólnie obalimy kilka mitów medytacji — zobaczysz, że to (nie)zwykła codzienna czynność, która nie wymaga specjalnych umiejętności i okoliczności. Przede wszystkim — nauczysz się żyć świadomie!

Dlaczego uważam, że medytacja jest tak bardzo skuteczna w samorozwoju? Ponieważ jest to aktywność, której Ty sam nadajesz kształt, jest to więc idealnie dopasowane do Twoich potrzeb narzędzie. Ja Ci pokażę, jak to narzędzie zmieniać wraz z tym, jak zmieniasz się Ty sam.

Nie traktuję takich spotkań sztampowo, a dostosowuję wypowiedzi i tematykę do każdego uczestnika. Jeżeli pojawią się pytania spoza zakresu warsztatów, chętnie rozwinę dyskusję i popłyniemy daleko! Ale to już zależy tylko od Was! 🙂

Zapraszam z otwartą głową i sercem!

Sprawy organizacyjne:
1) Spotkamy się w dniach 24-25.06.2023 w lokalu pod adresem Słowackiego 3F, 32-590 Libiąż. Lokal znajduje się nad sklepem RTV/AGD, wejście jest od wewnętrznej strony pawilonów, po schodach do góry.
2) Czas trwania warsztatów to około 12 godzin zegarowych. Spotykamy się dwa razy po około 6 godzin. Czas trwania warsztatów może się przedłużyć lub skrócić, w zależności od tempa i różnorodności dyskusji oraz ilości uczestników.
3) Startujemy 9:00, kończymy 15:00.
4) W ramach warsztatów przewidziana jest teoria oraz praktyka, dlatego proszę ubrać się luźno, aby każdemu było wygodnie.
5) Aby spotkania były komfortowe, spotykamy się w gronie do 6 osób, ale każdy jest dla mnie ważny, więc uruchamiam warsztaty, nawet gdy zgłosi się tylko 1 chętna osoba! W przypadku większej ilości osób niż 6 utworzymy nowy termin i osobne spotkanie.
6) W trakcie warsztatów przewidziane są przerwy i lekki poczęstunek w postaci przekąsek. W wyposażeniu lokalu jest aneks socjalny i sporo miejsca na zebranie swoich myśli.
7) Inwestycja w siebie to 450 zł za osobę za całe 12h, płatne z góry. Wpłata gwarantuje zarezerwowanie miejsca. Taka inwestycja owocuje przez całe życie.

Kto organizuje warsztaty? Kim jestem?
Nazywam się Krzysztof Szynalik, jestem pasjonatem świadomego życia i rozwoju duchowego i osobistego. Po pracy etatowej prowadzę gabinet medycyny komplementarnej oraz szkolenia z rozwoju. W swojej pracy łączę elementy naturopatii, bioenergoterapii, rozwoju duchowego, coachingu, miękkiej hipnozy, totalnej biologii i innych, nieustannie się kształcąc. Nie reprezentuję żadnego konkretnego nurtu myślowego ani religii, dlatego możesz spodziewać się ode mnie prostego podejścia.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznie: 690 326 790, przez Messengera z profilu Siedem Gęstości, lub mailowo. Na stronie Kontakt dostępne są pozostałe formy kontaktu.

Jeżeli termin warsztatów Ci nie odpowiada nic straconego. Organizuję takie spotkania średnio raz w miesiącu. Śledź kalendarz i bloga strony by być na bieżąco.

Więcej szczegółów odnośnie samych warsztatów pod tym linkiem.

Zostańcie świadomi i do zobaczenia!