Dzień dobry!

Dzień dobry!

Usiądź, zatrzymaj się na chwilę. Witaj na stronie poświęconej medycynie komplementarnej, rozwojowi duchowemu i osobistemu, spotkaniom i medytacji. Miejsce, w którym nietypowe zjawiska omawiane są w prosty sposób.

Dzień dobry świecie!

To pierwszy post na tej stronie. Stronie poświęconej edukacji i rozpowszechnaniu zagadnień rozwoju osobistego i duchowego z perspektywy medycyny naturalnej, komplementarnej, lub jak kto woli – niekonwencjonalnej. Poruszane tutaj będą takie tematy jak medytacja, czakry, aura, bioenergoterapia, parapsychologia, niedualność i wiele innych. Znajdzie się coś dla każdego, dla tych mniej przekonanych i dla tych bardziej zaciekawionych.

Siedem gęstości to nawiązanie do siedmiu gęstości świadomości tego co jest, lub inaczej – energii, która przejawia się na różnych poziomach tego co nas otacza, w nieskończonym cyklu ewolucji.
Pracuję również nad gabinetem naturopatii, w którym będzie można skorzystać z usług. W ramach działalności będą organizowane warsztaty na różne tematy. Powstanie też grupa dyskusyjna.

Ta strona i moja działalność jest próbą rozpowszechnienia nietypowych zagadnień w prosty sposób – oczami prostego człowieka. Jest to próba zjednoczenia wielu różnych perspektyw na zagadnienia szeroko pojętego rozwoju duchowego.

To próba niesienia światła.